Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Restart PC nese e keni prish BIOS-in !

Shko poshtë

Restart PC nese e keni prish BIOS-in !

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Mon Jan 06, 2014 8:44 pm

Keni prek ndonje gje ne BIOS dhe nuk ndezet më PC-ia.
Per me bere BIOS-in në default veptoni kështu

Pra në testiere shtypni tastin "INSERT" dhe pa e lëshuar butonin INSERT ndezne PC (Butoni Insert e ka për efekt me i bo të dhënat e BIOS-it Default sikur se kur u ble PC!
avatar
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi