Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


S’ka më password…tashmë gjithçka me shenja gishtash

Shko poshtë

S’ka më password…tashmë gjithçka me shenja gishtash

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Mon Mar 25, 2013 3:08 pm


A mund të ndahemi njëherë e mirë nga fjalëkalimet?

Një studim i kryer së fundi tregon se çdo njeriu i duhet që të mbajë mend një numër të madh fjalëkalimesh çka e bën të vështirë shpesh herë dhe të pamundur t’i kujtojë.

Apple planifikon të bëjë të mundur që iPhone të njohë gishtin e pronarit të tij dhe të komandohet pa fjalëkëlim.

Sistem ky që synon të rivalizojë rivalët e Google Androis të cilët po punojnë për të bërë skanimin duke lexuar sytë e njeriut.

Të tjera sisteme po mendohen e që kanë të bëjnë me monitorimin e rrahjeve të zemrës dhe analizës së zërit.

/Shekulli Online/
avatar
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi