Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Tastierë shqip për Windows, Mac OS (Prektora 1)

Shko poshtë

Tastierë shqip për Windows, Mac OS (Prektora 1)

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Sat Mar 23, 2013 3:40 pm

klikoni ketu https://vargmal.org/dan58 per t epare menyren e regjistrimit

klikoni ketu https://vargmal.org/shqip/ per ta shkarkuar
avatar
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi