Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Luhatuni dhe mbusheni iPad-in

Shko poshtë

Luhatuni dhe mbusheni iPad-in

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Wed Jan 23, 2013 9:35 pm


Karrigia e cila njëherësh është edhe mbushës për iPad së shpejti duhet të paraqitet në treg. Përndryshe, karrigia iRock, të cilën e shpiku kompania zvicerane “Micasa Labs”, pra mund ta mbushë tablonë e “Apple-s” derisa luhateni në të, ndërsa energjinë e mbledhë pikërisht gjatë luhatjes, njoftojnë mediet e huaja.

Bateria e iPad 3 do të mbushet deri në 35 për qind nëse në karrige luhateni përafërsisht një orë, ndërsa karrigia do të jetë në dispozicion në pesë ngjyra të ndryshme, kaltër, rozë, gjelbër, të zezë dhe të bardhë. Përveç për iPad, mund ta shfrytëzoni edhe për pajisjet tjera të “Apple-s”. “iRock është inspiruar nga karriget tradicionale për luhatje.

Të tonën e kemi dizajnuar që të ngjajë me karrige klasike, por ajo është gjenerator i cili shndërron lëvizjet në energji”, njoftuan nga kompania “Micasa Labs”. Nëse e dëshironi këtë karrige për të duhet të ndani “vetëm” 1000 euro.besaenergi
avatar
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi