Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


WL-330NUL router usb i Asus

Shko poshtë

WL-330NUL router usb i Asus

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Wed Jan 23, 2013 9:06 pm


WL-330NUL duket si nje USB e thjeshte por integron nje porte Ethernet dhe nje hotspot Wi-Fi.

Quhet WL-330NUL Pocket Router dhe u prezantua per here te pare ne CES te Las Vegas si router-i wireless me i vogel ne bote.

Eshte i madh sa nje USB normale dhe peshon 25 gram. Eshte i pajisur me nje porte Ethernet, nje USB dhe integron standardin Wi-Fi 802.11b/g/n. Me anen e portes Ethernet mund te lidhet me nje rrjet kabllor dhe Wi-Fi i integruar mund te perdoret per te zgjeruar rrjetin Wireless ekzistues.

Mund te krijojme nje hotspot per te shperndare lehtesisht nje lidhje LAN apo WLAN ose mund te perdoret si skede rrjeti per ata kompjutera qe nuk kane nje porte Ethernet te integruar.

Per tu ushqyer me korent mund te perdoret porta USB e nje kompjuteri.

WL-330NUL Pocket Router do te jete ne shitje duke nisur nga 14 shkurti.tutorialeshqip
avatar
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi